У Тернополі відбувся перший обласний конкурс української народної пісні «Соловейко»

19 листопада в Українському домі «Перемога» відбулося нагородження переможців та гала-концерт першого обласного конкурсу української народної пісні «Соловейко». Засновником конкурсу є Тернопільська міська рада, а приурочений він 140-річчю від Дня народження Соломії Крушельницької.

Міський голова Сергій Надал вручив переможцям конкурсу подяки та цінні подарунки. Звертаючись до конкурсантів, переможців, глядачів очільник міста зазначив:

«Тернопіль впевнено крокує до визнання одним з центрів пісенної творчості, культури і мистецтв України. Центром традиційної української духовності і культури. Ми зайняли своє вагоме місце на європейській мистецькій карті фестивалями: Кришталевий жайвір, Галицькі фрески, фестиваль духовної пісні.

Пісенні конкурси і фестивалі, а навіть і поодинокі виступи творчих колективів або окремих виконавців - це завжди подія. Для публіки і для самих виконавців. Вони не лише дають нам естетичне задоволення, але відривають від буденності і настроюють душу і думки на інший лад. Тому за кожну таку нагоду ми, глядачі, дякуємо виконавцям.

Сьогодні перед нами юні виконавці, серед них є майбутні визначні зірки, які прославлять Тернопіль, Україну. Серед сьогоднішніх дітей, підлітків, молоді, тих хто сьогодні лише засвоює початки музичної грамоти є майбутні композитори і виконавці.

Ми віримо у ваш талант. Ми вболіваємо за вас. Бажаємо вам наполегливості у вдосконаленні своєї творчості. Бажаємо перемог!».

У Тернополі відбувся перший обласний конкурс української народної пісні «Соловейко», фото-1
У Тернополі відбувся перший обласний конкурс української народної пісні «Соловейко», фото-2
У Тернополі відбувся перший обласний конкурс української народної пісні «Соловейко», фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі