
15:00, 28 серпня 2015 р.
Два дні біля Тернопільського ставу варитимуть польову їжу
Техніка 44-ої бригади: два БРДМ-и припаркували поблизу набережній ставу. Саме там тернополяни зможуть сфотографуватися та поїсти польової їжі у рамках фестивалю "Вуличний ринок".
Пригнали військову техніку, аби потішити гостей "Вуличного ринку", який уже стартував у парку ім.Т.Шевченка.
Волонтери Логістичного центру, які й організували цей захід, чекають тернополян з 28 по 30 серпня біля пагорбів-"єлисеїв", пише БезТабу. Там містяни можуть поїсти, сфотографуватися та долучитися до збору допомоги для захисників.
Також для гостей свята уже готуються смачні наїдки польової кухні, містян чекають розповіді без цензури про поїздки волонтерів на схід, майстер-класи із плетіння "кікімор" . Тернополяни, поспішайте!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
11:46, Сьогодні
11:03, 2 червня
15:07, Сьогодні
21:34, Вчора
11:03, 2 червня
live comments feed...
Коментарі