• Головна
  • В тернопільських волонтерів виникла ідея створити базу «Тато на виклик»
20:00, 28 серпня 2015 р.

В тернопільських волонтерів виникла ідея створити базу «Тато на виклик»

Волонтери Самооборони Майдану Тернопільщини закликають тернополян підтримати сім’ї воїнів та поранених бійців. Допомагати не лише коштами, а й фізично, оскільки, часто потрібна «чоловіча рука» для виконання хатньої роботи. У зв’язку з цим виникла ідея створити базу «Тато на виклик».

«Ми познайомилися з сім’ями там де двоє, троє, четверо дітей і чоловік поранений. Сім’ям дуже важко тому, що тато не може допомогти мамі і треба думати чим нагодувати дітей і за що лікувати тата», – повідомила Тернополю волонтер Самооборони Майдану Тернопільщини, письменниця, етнограф Лілія Мусіхіна.

Під час концерту, присвяченому Дню незалежності України, тернополяни зібрали кошти для однієї з родин бійців. Ініціатива надійшла від народної артистки України Ніни Матвієнко.

«Передали, безпосередньо, у руки під час концерту. Зібрали більше 14 тисяч гривень. Це дуже правильний вчинок і так потрібно робити!», – поділилася Лілія Мусіхіна.

Волонтерка закликає тернополян, мешканців області звертатися до штабу Самооборони Майдану Тернопільщини й розповідати про родини бійців, котрим потрібна допомога.

«Ми можемо допомогти якось вижити цій сім’ї, організувати збір коштів або ж підкажемо як це зробити. Можете робити це самостійно, бо не можна залишати людей на одинці з бідою! Дуже часто дружина залишається одна і їй накопичується «море» чоловічої роботи, яку нема кому зробити. Тому, шановні, якщо ви знаєте, що ваш сусід воює, то не полінуйтесь зайвий раз спитати чи не треба десь вкрутити лампочку, підкрутити якийсь кран, прочистити фільтри в пральній машинці, поміняти фільтри на котлі! Насправді, це дуже важливо, ми з цим не даємо собі раду. Для жінок, які залишаються сам на сам – це важко!», – пояснила Лілія Мусіхіна.

Волонтерка нагадало про ідею створити базу «Тато на виклик», щоб чоловіки допомагали сім’ям воїнів, виконували важку чоловічу роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #база "Тато на виклик" #волонтери

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...