12:30, 31 серпня 2015 р.

Чи доречні банери на катедрі?

Засилля реклами обурює тернополян. Адже відсутність стилю спотворює вулиці міста.

Не надто доречною є і поява рекламних конструкцій на одній з візиток міста – катедральному соборі, який є пам‘яткою архітектрури, вважає терноплянин Олег Качало.

Про це він пише на своїй стоірнці в Фейсбуці.

За останні роки в місті зроблено багато робіт, які підтягують його до європейського рівня. Але є люди, які його постійно опускають нижче рівня плінтуса, встановлюючи на фасадах красивих будинків величезні рекламні вивіски та банери. Я розумію, що без реклами трудно, але якось поміркованіше потрібно підходити до її розміщення. Зараз деякі будинки, просто настільки пересичені вивісками і рекламою, що самої будівлі не видно! Через це вже пройшли європейські міста, там практично не видно реклами. І нам теж необхідно левову частку банерів забрати. Для цього треба розробити і затвердити місцеві правила розміщення реклами і зобов'язати адмінінспекцію здійснювати контроль у відповідності до цих норм. Якщо цього у найближчий час не зробити, то і нашу катедру заліплять банерами так, що буде видно тільки один купол. До речі, біля катедри можна поставити ряд сітілайтів і на них розмістити ту інформацію, що зараз подана на банерах! Не можна на пам'ятках нічого чіпати!", – наголошує Качало.

Він переконаний, що робти подібного не можна було, навтіь тимчасово.

"Навіть знявши ці полотна, на фасаді залишаться місця кріплень, які у кращому випадку зашпаклють яби як, або і так залишать. Це їдея з банерами помилкова і від неї потрібно відмовитися. Мені дивно, що ще ніхто не ставить такого питання", – пише Олег Качало.

Чи доречні банери на катедрі?, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#катедра

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Люди роблять цю помилку і гинуть, штам "Дельта" знайшов вразливе місце": лікарі про хижу "поведінку" вірусу (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...