
15:20, 31 серпня 2015 р.
Першокласникам в Тернополі традиційно вручать «паспорт тернополянина»
“Паспорт тернополянина” вручатимуть завтра першокласникам Тернополя. Документ дає право безкоштовного відвідування культурно-масових заходів, які проходять під егідою міського голови. Окрім того, паспорт містить корисну інформацію про історію та сьогодення міста, карту маршрутів громадського транспорту, визначні місця.
Як розповідає начальник управління освіти і науки Ольга Похиляк, загалом усі школи у місті готові до навчального року. Відремоновані усі класи, спортивні майданчики. Також до навчального року закупили і всі необхідні підручники.
– Бездоганно готові всі навчальні заклади до початку навчального року. І будівлі, і класні приміщення, і території, і спортзали. Я впевнена, що діти завтра будуть прийняті у кожен навчальний заклад без винятку, – розповіла Ольга Похиляк. – Також завтра більшість начальників управлінь, які працюють у міській раді, традиційно поїдуть з вітальним словом у міські школи і роздаватимуть подарунки та “паспорт тернополянина”.
Нагадаємо, що цьогоріч кожен навчальний заклад самостійно визначає формат проведення свята першого дзвоника, а також тему першого уроку.За словами Ольги Похиляк, більшість тернопільських шкіл проведуть урок на патріотичну тематику. При цьому запрошуватимуть бійців АТО та волонетрів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
11:58, 2 червня
11:03, 2 червня
11:03, 2 червня
11:58, 2 червня
17:35, 3 червня
live comments feed...
Коментарі