• Головна
  • Петро Ландяк: "З гордістю говорім: ”Я є українець, я є українка!”
11:45, 16 вересня 2015 р.

Петро Ландяк: "З гордістю говорім: ”Я є українець, я є українка!”

Виховання українця на засадах християнської моралі та розвиток освіти – є основою для нашого прориву і поступу вперед, вважає голова обласного осередку політичної партії «Громадянська позиція», депутат міськради Петро Ландяк.

З 1 вересня  розпочався новий церковний і навчальний рік.
За початок нового Церковного року таку дату прийняли отці Вселенського Собору в Нікеї, що відбувся 325 року. Східні Церкви живуть за цією постановою і досі. День знань  ми святкуємо кожного 1 вересня.
Дві фундаментальні засади для формування молодої людини - навчання і виховання -  спільно ведуть відлік. «Я єстем поляк!» – так вчать поляки. І цим закладають з материнським молоком національні засади, формують націю, визначають її інтереси, а також й способи їх захисту.
За 24 роки нашої новітньої незалежності багато чого змінилось, змінились і ми,
українці. Ми відходимо від нав’язаного системою терміну «радянський народ», формуємо засади української нації, відновлюємо історичні звичаї та традиції. При цьому розуміємо, що знаходимось  лише на початковому етапі цієї дороги.
Захист та розвиток свого, українського, нас повинно об’єднувати та врешті об’єднати і дати основу для утвердження та розвитку нашої державності.
Гібридна війна на Сході України проявила для багатьох незламний характер українця. Якщо б ще не зради своїх, якщо б не цинізм, безвідповідальність та  корупційна хворобливість «нашої» влади, ситуація в Україні була б значно кращою.
На жаль, реалії інші. В даний час український народ переносить великі випробування: як внутрішні розлади, так і зовнішню агресію.  Переконаний, ми вистоїмо! Адже Господь нікому не дає непосильного завдання. Україна багата своїми людьми, природними ресурсами, унікальним місце розташуванням, але успішними українці легше стають за її межами, ніж в себе вдома. Ми чомусь не можемо створити умови для реалізації свого потенціалу на рідній землі.
Тому шукаймо причини та думаймо, чому є так! Вважаю, що  основою  для нашого  поступу вперед є практичний розвиток освіти і  науки та виховання Українця - на засадах християнської моралі . Інакше нація успішною стати не може. І до цього понад сотню літ закликав геній української класики Тарас Шевченко. Його слова  не втратили актуальності й зараз: «Учітеся ,брати мої, думайте,  читайте»!
Формуймо українську націю, українську державу і з гордістю говорім:  ”Я є українець , я є українка!”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ландяк #1 вересня
Оголошення
live comments feed...