Тернопільський університет отримав «золото»

Тернопільський національний економічний університет було нагороджено дипломом та золотою медаллю в номінації «Розвиток студентської науково-дослідної роботи» на виставці в Києві.

Протягом 17-19 листопада у м. Києві в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва « Український дім» відбулась 20-та Міжнародна спеціалізована виставка « Освіта та кар’ єра – 2011», в рамках якої діяла виставка закордонних навчальних закладів “ Education Abroad – 2011” .
Програмою виставки було передбачено проведення семінарів та круглих столів з проблем міжнародного співробітництва в галузі освіти та впровадження сучасних технологій, презентації вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді.
На виставках „Освіта та кар’ єра – 2011” та «Освіта за кордоном» були представлени 72 виші України, 30 міжнародних організацій та освітніх агенцій, 58 вищих навчальних закладів з США, Франції, Великобританії, Чехії, Туреччини, Польщі, Литви, Кіпру, Швейцарії, Греції, Канади, Німеччини, Росії, Мальти, Болгарії.

Тернопільський університет отримав «золото», фото-1
Тернопільський університет отримав «золото», фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі