Тернопільський професор, який воює в зоні АТО, має непрості питання з приводу вчорашніх подій під ВР

Після вчорашніх подій під Верховною Радою, коли в міліціонерів полетів вибуховий пристрій, а одного з бійців Нацгвардії було убито, суспільство розділилося в оцінках того, хто винен і хто б мав нести відповіальність за те, що сталося.

Звинувачують як представників ВО "Свободи", які вели себе найагресивніше і представник яких, найімовірніше, і жбурнув "гранату", так і чинну владу.

На цьому фоні цікавою є думка тернопільського професора Миколи Лазаровича, який зараз воює в зоні АТО. Своїми переживаннями від подій у Києві він поділився в Фейсбуці.

"Дуже сумно на душі від сьогоднішніх подій. Прикро, що люди, які називають себе патріотами, кидають бойові гранати в тих, хто охороняє правопорядок у столиці. Чому ці «мілітаристи» не на фронті? Чому, як видно зі світлин, деякі колишні депутати ВР із перекошеними від люті обличчями йдуть із палицями проти хлопчаків, що не злякалися мобілізації? Чому дехто з політичних лідерів замість того, щоб піти добровольцем на війну й тим рятувати рейтинг своєї партії, обмежився лише селфі? Зрештою, хто поверне матері сина?
Сьогоднішні події – це також останній дзвоник для влади. Українське суспільство більше не потерпить лицемірства. Потрібно або діяти рішуче, передусім у боротьбі проти корупції, або йти геть!", – написав Лазарович.

Лазарович
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі