Невдовзі до Тернополя з’їдуться талановиті співаки на пошук учасників шоу «Голос країни-6»

Вже з сьомої години ранку у неділю, 6 вересня, під стінами ПК «Березіль» буде людно. Цього дня до Тернополя з’їдуться талановиті співаки не лише з усіх куточків нашого краю, але й із сусідніх областей. У Файному – пошук учасників шоу «Голос країни-6».

За словами продюсерів шоу, «попереднє прослуховування» - етап, який не є ефірним. Під час нього потенційні учасники проходять прослуховування у продюсерів проекту. На кастингу чекають усіх бажаючих віком від 18 років. Претендентам необхідно підготувати 5-6 «мінусовок» різножанрових пісень на різних мовах, з якими вони хотіли б виступити на «Виборі наосліп», пишуть Тернополяни.

Нагадаємо, що "Голос країни" - адаптація голландського формату "TheVoice". Проект який став легендою у 66 країнах світу. Україна та США першими адаптували проект після голландців. Нині це шоу з неймовірним успіхом транслюється майже у півсотні країнах світу.

Хто з учасників стане переможцем з числа тих, хто пройшов усі етапи шоу – від «попереднього прослуховування» і до «живих ефірів» визначають глядачі шляхом SMS-голосування. На цю мить, затамувавши подих, чекатиме вся країна…І хто-зна, можливо наступним станеш саме ти!?

Тернопіль «Голос країни-6» пошук учасників
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі