На «Циганці» пропонують облаштувати душові та вбиральні (Фото)

В Тернополі презентували проект реконструкції набережної «Циганка». Згідно концепції, розробленої громадською ініціативою «URBAN.te», на місці пустої асфальтованої території та занедбаного простору навколо пропонується створити нові місця для відпочинку і занять спортом для мешканців усього міста, повідомляє Доба.

Згідно проектної пропозиції набережна умовно ділиться на сім зон:

1. Територія тернопільської пивоварні,
2. Прогулянкова алея з пристанню,
3. Зона тихого відпочинку,
4. Скейтпарк,
5. Головна площа з пірсом і фонтаном,
6. «Зелений пляж» із рестораном «White Bar»,
7. Спортивна зона.

Кожна зона створює або доповнює місця дозвілля для різних груп населення (в тому числі маломобільних). Усі зони активності нанизуються на вело-пішохідний шлях, що є продовженням парку ім. Т. Шевченка та частиною пішохідного зв’язку із с. Біла.

Завдання реконструкції набережної: перетворити територію вздовж річкового ландшафту в активний і безпечний громадський простір шляхом трансформації існуючих місць відпочинку і доповненням їх необхідною інфраструктурою.

Чергування затінених та відкритих просторів, збережені та насаджені вздовж вело-пішохідного шляху дерева, велика кількість місць для активності і спілкування, красиві краєвиди – усе це створює комфортне середовище для відпочинку біля води.

Прокладено безпечний організований прогулянковий пішохідний шлях вздовж усієї набережної. Створена інфраструктура для велосипедного руху – велодоріжка, велопарковки.

За допомогою місцевих звужень проїжджої частини вулиці у місцях пішохідних переходів (за європейським зразком) вирішується проблема надміру швидкого руху автомобілів.

Роззосереджено великі автостоянки на багато маленьких, розділених зеленими насадженнями, паркомісць. Таким чином автомобілі не домінуватимуть у цьому середовищі.

Спроектовано громадські душові, вбиральні та роздягальні. Пірс пристосований для швартування місцевого прогулянкового теплохода. Влаштована пристань для байдарок і невеликих човників. Також передбачені скейтпарк, фонтан і сцена.

Даний проект презентовано у парку ім. Т. Г. Шевченка 28 серпня 2015 року.

На «Циганці» пропонують облаштувати душові та вбиральні (Фото) (фото) - фото 1 На «Циганці» пропонують облаштувати душові та вбиральні (Фото) (фото) - фото 1 На «Циганці» пропонують облаштувати душові та вбиральні (Фото), фото-3
циганка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі