На Jazz Bez цьогоріч приїде володар «Греммі»

Джазовий фестиваль Jazz Bez в одинадцяте відбудеться в Тернополі 9-11 грудня. Як зазначають організатори, традиційно любителів джазу чекає не лише різноманітна музика, а й чимало сюрпризів.

Зокрема, цього річ до Тернополя приїде американський гурт «Tarbaby» до складу якого входять володар премії «Греммі», а також два претенденти на цю премію.

«Квитки на концерт американців будуть трохи дорожчі, адже це і зовсім інший рівень виконавців, зовсім інший гонорар, і інша вартість добирання. При цьому серед усіх інших міст, де проходитиме Jazz Bez, у Тернополі квитки будуть найдешевшими», – запевнив директор фесту Олег Макогін.

Загалом квитки на концерти коштуватимуть від 40 до 60 грн., на концертний день за участю американців – 60-80 грн. (для прикладу у Львові на гурт «Tarbaby» квитки вартуватимуть 80-120 грн).

Окрім цього, організатори вперше продаватимуть абонементи на усі три дні в різних цінових категоріях і залежно від місць у залі такі абонементи вартуватимуть 120, 140 та 160 гр.н, що дасть можливість заощадити тим любителям джазу, які планують не пропустити жодного концерту.

Зважаючи на відвідуваність тернополянами попередніх фестивалів, у Тернополі вирішили проводити Jazz Bez не 4-5 днів, як це робили раніше, а лише три, однак в найбільш сприятливі для відпочинку – з п’ятниці по неділю.

Змін зазнала і назва фестивалю. Оскільки цього року до проведення фесту істотно долучився торгово-розважальний комплекс «Атріум», то тернопільська програма носитиме назву «Jazz Bez разом з Атріум».

Відзначили організатори і допомогу міської ради, яка фінансову підмогу фестивалю збільшила удвічі – до 25 тис. грн.

Традиційними ж залишаться джем-сейшени в приміщенні арт-клубу КОЗА, при цьому на них вхід буде безкоштовним.

Нагадаємо, Міжнародний фестиваль «Jazz Bez» започатковано у 2000-му році з ініціативи львівського мистецького об’єднання «Дзиґа» та Польського Інституту в Києві. Фестивальні виступи не носять конкурсного характеру, а є своєрідним представленням нових програм джазових музикантів світу.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі