• Головна
  • У Тернополі завершили четверту чергу реконструкції Набережної ставу
10:15, 3 вересня 2015 р.

У Тернополі завершили четверту чергу реконструкції Набережної ставу

До Дня міста завершена четверта черга реконструкції Набережної тернопільського ставу. За час проведення ремонтних робіт протягом останніх років вдалося повністю відремонтувати ділянку від «Острівка кохання» і аж до Надставної церкви.

Цього року на Набережній ставу було замінено існуюче покриття, проведено укріплення берега та обладнано нову огорожу, а також облаштовано окремі ділянки для руху велосипедистів. Окремо працівники ремонтували місце, де кожного року освячують воду - біля Хреста з нагоди 1020-річчя Хрещення Київської Русі. Постамент Хреста дизайнери додатково облаштують мозаїкою з беганіту».

У наступні роки реконструкція Набережної буде тривати у напрямку пляжу «Циганка».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#У Тернополі завершили четверту чергу реконструкції Набережної ставу
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення