Тернопільщина зустрічає туристів... горою сміття

При в’їзді у Тернопільську область з Львівщини можна побачити купу сміття. До того ж, на місці, де б могли зупинитися водії і перекусти чи перепочити, – шалений сморід.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці пише Олег Качало.  

"Як так зробити, щоб ці фото побачив голова Тернопільської обладміністрації? Може після цього він зателефонує до Зборівського районного голови і скаже пару теплих слів і про непокошену курган-могилу, і про цей куточок мальовничої Тернопільщини, що смердить вже на всю округу. І ще. Зразу ж за написом, є закинута бензозаправка, було б добре, щоб одним махом і її розібрали, або якось окультурили. Робіть щось, а то соромно за державу, панове держслужбовці! Це місце для відпочинку подорожуючих, біля якого практично немає ніяких урн для сміття. Тому і утворилися такі гори. А має бути великий сміттєвий контейнер, який регулярно очищається і має бути туалет якийсь сучасний, а не до вітру на «мінному» полі. Тоді і люди будуть себе вести відповідно", – переконаний Олег Качало.

Тернопільщина зустрічає туристів... горою сміття, фото-1 Тернопільщина зустрічає туристів... горою сміття, фото-2 Тернопільщина зустрічає туристів... горою сміття, фото-3
сміття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі