Як громадські активісти слідкуватимуть за виборчим процесом у Тернополі?

Моніторинг виборчого процесу, запобігання порушенням та забезпечення чесних виборів. Такі завдання ставить перед собою спільний проект коаліції “За прозорі вибори” та творчого молодіжного об’єднання “Нівроку”. Сьогодні вони підписали меморандум про співпрацю та закликали громадські організації долучатись до спільної роботи.

Вибори до місцевих рад вже не за горами, тож громадські активісти вже готуються до роботи. Спільний проект коаліції “За прозорі вибори” та творчого молодіжного об’єднання “Нівроку” повинен сприяти чесному виборчому процесу, повідомляє Тв4. Активісти вже оголосили конкурс районних координаторів. В кожному районі сподіваються, матимуть мінімум одного представника, який допомагатиме громадянам зробити усвідомлений вибір, пояснюватиме нюанси нового виборчого законодавства та аналізуватиме виборчий процес.

– Ми запрошуємо на конкурс районних координаторів і до мобільних груп, якщо є бажаючі.  І для районних координаторів і для учасників мобільних груп ми проведемо по 3 навчальних заходи, тренінги, що стосуються змін до законодавства, – говорить керівник проектів ТМО “Нівроку” Володимир Ханас.

Також координаторів та членів мобільних груп навчать як працювати у соцмережах та пояснять заходи безпеки під час роботи на виборах. Активісти закликають і інші громадські організації долучатись до спільної роботи.

– Охопити одною чи кількома організаціями всі виборчі дільниці нереально. І якщо ми не можемо вплинути на висунення кандидатів, то ми можем, принаймні, постаратися вплинути на чесність і прозорість цих виборів, – каже юрист Ольга Мазаєва.

Зголошуватись до співпраці, а також слідкувати за новинами проекту можна у фейсбуці в групі “За чесні місцеві вибори”.

Тернопіль виборчий процес громадські активісти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі