В Тернополі розпочала роботу комунальна приймальня

Консультації, поради, практична допомога з питань, які стосуються сфери житлово-комунальних послуг, тарифів, роботи комунальних служб та організацій тернополяни можуть отримати безкоштовно! Міська "Самопоміч" започаткувала новий напрям "комунальна приймальня" бо як показав досвід – люди хочуть такої помочі, а отримати її раніше було складно.

- У нас діє "юридична приймальня", куди люди приходять за первинною юридичною допомогою з будь-яких питань, - розповідає голова "Самопомочі" Андрій Грицишин. - Коли відбулись зміни в принципах нарахування субсидій, наші юристи побачили значний потік людей саме з цих питань, то ж ми сформували окремий напрямок консультацій саме по субсидіях. Така ж ситуація з питаннями котрі стосуються статусів учасників АТО та їх родин, пільг та проблем бійців. То ж і це виділили в окремий напрям. Зараз відбуваються зміни в сфері ЖКГ і на законодавчому і на практичному рівнях. Крім того проблеми тарифів, послуг, прав людей – постійні. Тому знайшли фахових консультантів та юристів саме для цього напрямку.

Раніше, зауважує чоловік, люди пробували отримувати таку інформацію та допомогу в ЖЕКах чи профільних організаціях та владних представництвах.

- На жаль, часто такі спроби людей закінчувались розчаруванням, зіпсованими нервами і втраченим часом, - каже учасник "Самопомочі", голова ГС "Рада голів ОСББ" Сергій Лупак. - Зрештою кожен може пригадати свій досвід спілкування з чиновниками та пошуки правди у владних кабінетах. Тому безкоштовна "комунальна приймальня" буде актуальною. Як і в "юридичній приймальні" ми не будемо вирішувати проблем за людей. Робитимемо це спільно з ними, аби громадяни відчули, що саме вони джерело влади і що вони можуть відстояти себе. Отриманий досвід і знання може знадобитись людям в майбутньому, чи то для само помочі чи то для допомоги рідним.

ДОВІДКА

"Комунальна приймальня" працює щочетверга з 14.00 до 17.00 в офісі "Самопомочі" на Руській, 52 (2 поверх, офіс 39). Якщо питання нагальне, то з ним можна звернутиися й до юристів, які працюють в "юридичній приймальні" щодня. Тел. для довідок 52-27-27 чи 098 207 27 27.

самопоміч Тернопіль самопоміч в Тернополі Андрій Грицишин комунальна приймальня Самопоміч
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі