У Тернополі відбудеться благодійний концерт, аби придбати реанімобіль для бійців АТО

У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Шевченка 16 вересня відбудеться благодійний концерт гурту «Патріот. UА» та симфонічного оркестру тернопільської обласної філармонії. Захід проведуть з метою зібрати кошти для покупки реанімобіля, який відправлять у зону АТО.

Гурт «Патріот. UА» випустив кілька нових треків, які презентує у Тернополі під час благодійного концерту.

«Наш гурт постійно знаходиться в турі. Ми їздимо, здебільшого, у військові бази, тренувально-навчальні центри. Також виступаємо у шпиталях. Оскільки, коріння наше з файного міста Тернопіль, то вирішили перший великий концерт організувати тут. Для нас це дебют, з точки зору участі з симфонічним оркестром, і величезна відповідальність», – розповів Тернополю фронтмен гурту «Патріот. UА» Дмитро Бабінчук.

Працюватиме з гуртом «Патріот. UА» тернопільський симфонічний оркестр обласної філармонії. Подібний досвід вже є у гуртів «Океан Ельзи» і «ТНМК». До таких концертів досить непросто готуватися, поділився Дмитро Бабінчук: «Це ще одна додаткова мотивація для нас бути в тонусі, приїздити в Тернопіль на репетиції. Оскільки, ми граємо серйозну музику у військово-патріотичному напрямку, а також на соціально-важливу тематику, то наявність симфонічного оркестру буде додавати певної потужності звучанню і, сподіваємось, прикрасить цей вечір».

Проект «Патріот. UА» – некомерційний і діє на волонтерських засадах. Покликаний мотивувати, давати сили і наснагу бійцям на лінії фронту, а тим хто повернувся додому – допомагати адаптуватись і відновитись.

Усіх небайдужих людей, поціновувачів якісної музики запрошують на благодійний концерт, який відбудеться 16 вересня у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Шевченка.

Тернопіль благодійний концерт реанімобіль для бійців АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі