Керівництву лікарні не дали можливості «намутити» з коштами при заміні опалення

Аудит в частині запровадження альтернативних видів опалення провели у Борщівській центральній районній комуналній лікарні.

Комісію із проведення аудиту очолила голова РДА Людмила Юзьків

Вивчивши обладнання котельні в Борщівській ЦРКЛ та проаналізувавши температурний  режим за 2014-2015 роки, а також кошти витрачені на опалення (газ, дрова) комісія прийшла до висновку, що при встановлені альтернативного виду опалення (котлів) були допущені помилки: не були враховані енергозберігаючі заходи (заміна вікон та дверей, утеплення  горищ, особливо поліклінічного відділення).

Окрім того, ознайомившись з матеріалами договору з компанією «Альфа-Газпромкомплект» комісія дійшла висновку про недоцільність продовження у 2016 році договору, у зв’язку із високою ціновою політикою теплопостачання, доручено головному лікарю Прокоповичу О.Р. використати можливість укладення договору із компаніями які пропонують ліберальнішу цінову політику теплопостачання, що дозволяють використання за умовами договору газової теплової енергії.

Відтак головному лікарю Борщівської ЦРКЛ рекомендовано вивчити питання щодо запровадження власного альтернативного котла із можливістю залученням та використанням інвестиційних коштів і визнано необхідність виділення коштів в сумі 300 тис. грн. з районного бюджету для забезпечення опалення в осінній  період 2015 року.

фінанси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі