Нацбанк компенсував тернополянину негативні емоції з приводу вкраденого в нього фото

Представники Нацбанку вибачилися перед тернопільським журналістом Антоном Марчевським за те, що без довзолу використали його фото, яке прикрасило моненту з нагоди 475-річчя від першої згадки про Тернопіль.

При цьому спрезентували йому кілька ювілейних монет, одну з них – срібну.

На цьому конфлікт вичерпано, написав на своїй сторінці в Фейсбуці Антон Марчевський.

"Ситуація з ювілейною монетою, при карбуванні якої використали моє фото, дійшла до логічного завершення. У мене в руках - монета, яку мені вручив особисто представник Національного банку.
Вже на другий день після моєї публікації-запитання щодо законності використання зображення на монеті мені подзвонили з Нацбанку і відразу перепросили за це. Тобто мені не довелось нічого доводити. Сказали, що просто упустили цей момент з авторським правом при виконанні замовлення. Я запропонував мирно домовитись. І домовились.
Сьогодні мене запросили до обласного управління Нацбанку. З них - монета (одна срібна і дві звичайні), з мене - розписка, що я не маю претензій.
Звичайно, я міг впертись рогами і вимагати чогось більшого. Але тут відразу були готові йти на діалог, а тому, як результат, усі залишились у виграші", – написав Антон Марчевський.

монета
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі