У Тернополі санстанція перевірила безпечність земельних ділянок, які виділили учасникам АТО

Лабораторні дослідження ґрунту на земельних ділянках, які виділені учасникам АТО провели спеціалісти Держсанепідслужби в присутності представника відділу землеустрою Тернопільської міської ради. Зокрема, обстежили земельні ділянки, розміщені по вул. Микулинецька, які розташовані недалеко від колишнього цукрового заводу “Поділля”.

Відтак, було відібрано взірці ґрунту для дослідження за бактеріологічними та санітарно – хімічними показниками, а також проведено вимірювання рівня потужності поглиненої дози зовнішнього гамма випромінювання. 

В досліджуваних 9-ти взірцях ґрунту залишкові кількості хлорорганічних пестицидів, фосфорорганічних пестицидів не перевищували гранично допустимих концентрацій. Ґрунт відповідав вимогам ДСанПіНу 8.8.1.2.3.4.-000-2001р. 1.1 № 251, 334; р. 1.2, №12,18.  Також за результатами вимірювання потужності поглинутої дози (ППД) зовнішнього гамма – випромінювання на території вищевказаних земельних ділянок не слід рекомендувати проведення проти радіаційних заходів, тому, що при обстеженні не виявлені рівні зовнішнього гама-випромінювання, вищі за нормативні показники, повідомив виконувач обовя"зків начальника Головного управління Держсанепідслужби в області Євгеній Безрукий.

Тернопіль земельні ділянки лабораторія безпечність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі