• Головна
  • Олег Березюк: «Самопоміч» рекомендує та підтримує кандидатуру Тараса Пастуха на посаду мера Тернополя
08:45, 11 вересня 2015 р.

Олег Березюк: «Самопоміч» рекомендує та підтримує кандидатуру Тараса Пастуха на посаду мера Тернополя

«На місцевих виборах 2015 року ми дуже відповідально підійшли до вибору кандидатів у мери міст. Адже розуміємо, що сила України сьогодні у силі Тернополя, Львова, інших міст. Саме тому «Самопоміч» рекомендує та підтримує кандидатуру чинного народного депутата Тараса Пастуха на посаду міського голови Тернополя», - про це 10 вересня під час прес-конференції у Тернополі заявив голова фракції «Самопоміч» у Верховній Раді України Олег Березюк.

Парламентар додав, що це рішення було дуже непростим. “Адже ми можемо втратити у фракції дуже потужного депутата у галузі управління та господарювання, яким є Тарас Пастух. Однак ми виходили з концептуальних засад нашого об'єднання. Після того, як ми проаналізували менеджмент держави, ми зрозуміли, що сила держави сьогодні у силі громад. Тарас, який має досвід парламентської роботи, і досвід війни, під час якої довелось переосмислити певні життєві цінності, і є тією людиною, якій ми можемо довірити цю відповідальність. І ми дякуємо Тарасу, що він взяв на себе цю відповідальність», - зазначив голова парламентської фракції.

За словами народного депутата України Тараса Пастуха, участь у виборах мера Тернополя – це спільне рішення фракції та керівників Об'єднання «Самопоміч». «До мене як народного депутата є дуже багато звернень щодо вирішення місцевих проблем Тернополя. Це і незаконне будівництво, приватизація комунального майна і багато інших. І виникла дискусія – або йти в жорстку конфронтацію з владою, постійно її критикувати, або сформувати команду успішних та ефективних управлінців і йти з цінностями, які декларує «Самопоміч», до міської, обласної ради, на вибори міського голови. Просто критикувати – це не моє. Тут потрібно скористатись слоганом «Самопомочі» - візьми і зроби. Тому рішення щодо участі у виборах мера рідного міста – це вияв відповідальності перед тернополянами і перед колегами з Об'єднання «Самопоміч», - сказав Тарас Пастух.

DSC_5450

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тараса Пастуха на посаду мера
Оголошення
live comments feed...