Щоб зекономити, новорічно-різдвяні поїздки за кордон туроператори радять планувати заздалегідь

Трохи більше місяця залишилось до Нового року, відтак багато українців уже планують, як та де проведуть свята. Чимало тернополян до новорічної України вже звикли і в пошуках нових вражень та цікавих пригод вирушають на зимові свята закордон. Вартість таких путівок цьогоріч не змінилась, кажуть у туристичних компаніях міста, проте святкові ціни від повсякденних відрізняються суттєво.

Європа манить українців не лише цікавими новорічними традиціями, а й високим сервісом. Оскільки закордонні тури від українських у ціні майже не різняться, то відбою від майбутніх туристів напередодні новорічно-різдвяних свят у турагенціях нема. Ціни, кажуть їх менеджери, торішні, та за свято доведеться доплатити. Відтак, короткий 5-денний тур з проїздом, проживанням, сніданками та новорічною програмою коштуватиме від двохсот євро, тоді як у несвяткові дні такий тур був би вдвічі дешевшим. Чималою популярністю користуються цьогоріч Об'єднані Арабські Емірати, Франція.

"Тур на 6 днів, через Прагу, Дрезден і Париж, 2 ночі, 3 дні в Парижі, зараз вартує від 180 євро, в залежності від бронювання: чим раніше бронюється тур, тим він дешевший. І в новорічний період мінімальна ціна 250 євро, і до 350. Тобто... від 30% ціна дорожча,"- розповіла "TV-4" Анастасія МИШАЛОВА, менеджер туристичної компанії.

Хоча планувати поїздки заздалегідь вдається не всім, та щоб зекономити фахівці радять бронювати путівки якнайшвидше, особливо, якщо подорож - новорічна.

Анастасія МИШАЛОВА радить: "Якщо це автобусний тур, то я б радила уже за місяць часу бронювати на Новий рік, щоб заняти хороші місця в автобусі: чим раніше бронюєш, тим кращі місця. Якщо говорити про морські країни, Єгипет, ОАЕ чи якісь острови, раджу навіть за півтора-два місяці, тому що тут вже нюанси у вартості перельоту.

Самі ж новорічні святкування не завжди входять у вартість путівки. Залежно від готелю, меню та шоупрограми, їх вартість - від шістдесяти євро в Європі і більше ста доларів у морських країнах. Не впливають на туристів й революційні події у Єгипті. Відпочинкових курортів, запевняють туроператори, вони не зачіпають, відтак попит на путівки до країни пісків та пірамід не спадає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі