Як волонтери у Тернополі прибирали “Циганку”? (фото)

На прибирання пляжу “Циганки”, що відбулось 11 вересня, прийшло тільки шість небайдужих. Загалом, зібрали близько 60 літрів битого скла, шини та купу іншого непотребу. 

– Нас було небагато, зважаючи на дощ, я та 3 азовці, один студент та один хлопчина який займається правами вояків АТО з громадської організації “Нова держава”. Тож хочу подякувати Цивільному Корпусу за організацію заходу. Ми зібрали десь 60 літрів битого шкла з того місця де немісцеві, або незнаючі люди намагаються купатись та вщент ріжуть ноги.
Що хочу відзначити:
1) дуже круто було б ще трішки скинути воду і масово вигребти шкло бо його там тонни, ми зібрали лише те, що з верху лежало, і його вийшло неміряно... а є те що в середині в піску, заміна якого вкрай необхідна.
2) немає смітників: в районі між пивзаводом і вайтбаром жодного смітника
3) саме місце значно чистіше ніж було минулого року... все ж таки не дарма це було затіяно
4) Фантазії... отоб навезти туди чистого пісочку ..ммммм....
5) от якби нас вийшло хоча б не 5 чоловік небайдужих а з 100 ми б взагалі перетворили це місце...
... але це мрії...всім майже до дупи вониж там не смітять воно саме береться... процес трансформації суспільства затяжний...
але я вірю в те що в нас все буде добре – пише у соцмережі “Від Тарнополя до Тернополя” Андрій Че.

Як волонтери у Тернополі прибирали “Циганку”? (фото) (фото) - фото 1 Як волонтери у Тернополі прибирали “Циганку”? (фото) (фото) - фото 1 Як волонтери у Тернополі прибирали “Циганку”? (фото) (фото) - фото 1 Як волонтери у Тернополі прибирали “Циганку”? (фото) (фото) - фото 1
Тернопіль прибирання пляжу сміття волонтери
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі