Тернопільська “Самопоміч”: На «чорний піар» проти Тараса Пастуха витрачено близько мільйона гривень

На «чорний піар» проти народного депутата Тараса Пастуха, якого Об'єднання «Самопоміч» пропонує на посаду міського голови Тернополя, уже витрачено близько мільйона гривень. Про це йдеться у заяві міського осередку Об'єднання.

“Виборча кампанія лише розпочинається, а Тернопіль уже заполонили брудні технології. У скриньки тернополян масово роздають “спецвипуски” місцевих газет, на сумнівних інтернет-сайтах розміщають неправдиві новини, працює ціла армія так званих “інтернет-ботів”. А днями “чорний піар” дістався і до соціальних мереж: у Фейсбуці створено фейкову сторінку “Тернопіль за Тараса Пастуха”. Ми закликаємо користувачів Fb ігнорувати цю сторінку, натомість доєднуватись до офіційно підвердженої спільноти прихильників Тараса Пастуха”, - каже голова Тернопільського міського осередку Об’єднання “Самопоміч” Андрій Грицишин.

За підрахунками організації, на спроби дискредитації Тараса Пастуха уже витрачено близько мільйона гривень. “Зокрема, за ці кошти виготовлено та розповсюджено 4 спецвипуски газети “Нова Тернопільська”, 2 спецвипуски “Тернопільської правди”, Щодо розповсюдження ще одного примірника “Тернопільської правди” накладом понад 60 тис. примірників, у якому було опубліковані наклепницькі матеріали проти «Об’єднання «Самопоміч» та Тараса Пастуха, порушено кримінальну справу”, - пояснив Андрій Грицишин.

З вимогою спростувати наклепи та брехню, яка поширюється “Новою Тернопільською”, Тарас Пастух звернувся до суду. “Прикметно, що на судове засідання у цій справі, призначене на 8 вересня, представники газети не з’явились”, - повідомив Андрій Грицишин.

“У час коли громада міста всіляко допомагає військовим, люди думають як пережити зиму і оплачувати непомірні рахунки за газ, витрачаються сотні тисяч гривень на тиражування абсурдної брехні та наклепів. Такі дії конкурентів є просто цинічними”, - вважає керівник міської “Самопомочі”.

чорний піар проти Тараса Пастуха
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі