• Головна
  • Тернополяни скаржаться на провалля на вулицях та відкриті люки
13:30, 14 вересня 2015 р.

Тернополяни скаржаться на провалля на вулицях та відкриті люки

Ходити небезпечно не лише вулицями Тернополя, а навіть на території дитсадка.


Про це повідомляють тернополяни на платформі opencity.in.ua, яка задумана для того, щоб проблеми, які виникають у місті, можна було повідомляти і вирішувати в режимі онлайн.
Судячи з повідомлень, у місті є непоодинокі ділянки з проваллями або відкритими люками, куди може провалитися людина.


«Про проблему огородження території дитячого садку # 25 що в центрі міста по вул. ГОРБАЧЕВСЬКОГО 5, писала ще на початку року. Через фейсбук зверталась до міського управління освіти, пан Черкашин обіцяв проконтролювати. Скажу, так сяк залагодили це питання, та тепер після цілого місяця ремонтних робіт у садку діти з 1- го вересня ходять по території, де відкритий каналізаційний люк. Прикрили його правда дошкою і старою шиною. Вимагаю безпосередньо у всіх хто причасний до безпеки великої кількості дітей , що відвідують цей садок, забезпечте безпеку дітей, в тому числі наразі з каналізаційним люком, та і з ОГОРОЖОЮ ПОВНОЦІННОЮ. Сто відсотків при закритій території його б ніхто не вкрав, шановні чиновники. Наразі діти ще гуляють, а не за горами сніг!», – йдеться в повідомленні .


10 днів тому працівник міського управління освіти Володимир Сеньків  відповів, що порушену проблему… передано для оцінки фахівцям-експертам управління освіти і науки.
«Питання вирішуватиметься згідно з порядком розгляду звернень громадян», – уточнив Сеньків.
Минуло 10 днів, а на сайті вказано, що проблему досі не вирішено.


«Вже декілька місяців по вул. Морозенка, в районі двох шкіл №28 і 29, позаду спортивної школи №1 відкритий каналізаційний люк!!! Там бігають дуже багато діток, ідуть в садочки, школи, гуляють. Люк дуже глибокий, не дай Боже його не помітила б якась дитина - могла б статися трагедія. Як ми всі знаємо, дітки якраз і люблять заглядати туди де не можна, в люки зокрема...Я зателефонувала близько тижня назад до міської ради, повідомила, що там відкритий люк, вони мені дали номер телефону водоканалу і сказали зателефонувати туди, я зателефонувала, пояснила ситуацію, сказали, що вияснять чий то люк і приймуть міри, проте до сьогоднішнього дня люк відкритий!!! Невже має статися якась біда, щоб знайшлося кому закрити той люк??????? ЧИ В НАШІЙ ДЕРЖАВІ НЕ ВМІЮТЬ ПО-ІНШОМУ ПРАЦЮВАТИ???», – йдеться в іншому повідомленні.


Минуло 11 днів з часу зверненні, пробелма теж досі не вирішена.

Ще одна проблемна ділянка – на вул. Оболоня.

commentimage (1)

commentimage (1)


«Зливна каналізаційна решітка там має прогалини, у які легко оступитися. Бачив як жінка туди оступилася а вчора і моя дочка. Небезпека підсилюється ще й тим що це місце посадки/висадки пасажирів та ще й пішохідний перехід. Будь ласка, відремонтуйте цю решітку, що калічить людей і дітей!», – закликає тернополянин Сергій Дубик.
Ще один житель міст вказує, що провалля, яке недавно засипали біля зупинки «Готель Галичина», знову з’явилося.Тернополяни скаржаться на провалля на вулицях та відкриті люки (фото) - фото 2

Тернополяни скаржаться на провалля на вулицях та відкриті люки (фото) - фото 2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ями #люки
Оголошення
live comments feed...