Для безкоштовного проїзду в громадському транспорті Тернополя можна пред'являти зошит чи щоденник

Учнівські та студентські квитки мають видати школярам та студентам до 1 жовтня. Але й до цього часу вони мають право пільгового проїзду в громадському транспорті міста, запевняє начальник міського управління транспорту, зв’язку та комунікацій Ігор Мединський.

- Звісно, ніхто не має права відмовити дитині чи студенту у пільговому проїзді тому, що наразі студентский та учнівських їм ще не видали, – стверджує пан Мединський. – Кондуктори та водії отримали вказівку вірити учням та студентам вузів на слово. Якби ж виник якийсь інцидент, то не варто впадати в паніку: завжди можна довести, що ти вчишся в школі, показавши зошит чи щоденник. Аналогічно і зі студентами, головне – аби було підписано, що такий і такий навчається на певному курсі конкретного університету.

Хоча наразі, на щастя, офіційних скарг ні в КП «Тернопільелектротранс» не надходило, як і в управлінння транспорту. В протилежному випадку пан Мединський радить скаржитись або безпосередньо в КП «ТЕТ», або йому. Але обовязково варто вказати номер маршруту та номер самоого тролейбуса чи маршрутки, де студента чи школяра відмовилися провезти за пільгової ціною, пише “20 хвилин“.

Тернопіль громадський транспорт безкоштовний проїзд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі