У Тернополі частково перекриють рух по вул.Промисловій та по вул.Чорновола

Із 17 вересня у Тернополі частково перекриють рух по вулиці Промисловій, а на вихідні, 19 і 20 вересня, не можна буде їздити по вулиці Чорновола. Відповідні рішення прийняли на черговому засіданні виконкому міської ради.

На вулиці Промисловій, як пояснив Микола Лесів, начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології,  незадовільний технічний стан деформаційного шва, тому там ремонтують шляхопровід. Для проїзду автотранспорту вулицю частково перекриють із 17 вересня до 30 листопада.

- Ми робимо там армовану основу, і заливаємо все бетоном, – каже Микола Лесів. – А для бетону необхідний час, щоб він вистоявся, тому термін ремонту затягується. Виконуватимуть ремонтні роботи працівники будівельно-монтажне управління «Промбуд» ТзОВ «Тернопільбуд».

Тривають роботи і по облаштуванню площі Героїв Євромайдану. Тому рух транспорту на тій ділянці теж заборонений, пише ЗЗ. На виконкомі дали дозвіл продовжити перекриття руху до 14 жовтня.

А на вихідні, 19-20 вересня, тимчасово змінять організацію дорожнього руху на вулиці Чорновола: від перехрестя Коперніка-Чорновола-Івана Франка до вулиці Хмельницького. Роблять це у зв’язку із проведенням в Тернополі Європейського тижня мобільності для підтримки велосипедної та пішохідної інфраструктур. Раніше планувалося, що цю ділянку зроблять пішохідною на тиждень із 16 до 22 вересня, але на виконкомі вирішили заборонити проїзд транспорту вулицею Чорновола тільки на вихідні.

- Цією вулице заїжджають до КП «Тепокомуненерго», міської ради, інших закладів, підвозять товари до магазинів, – каже міський голова Сергій Надал. – Тому перекриємо вулицю тільки на вихідні, щоб вивчити ситуацію, якщо скарг не буде, то продовжимо перекриття і у робочі дні.

Тернопіль перекриття вулиці ремонт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі