Тернопільським бійцям необхідні кошти на лікування

Бійцям з Тернопільщини потрібна допомога. Необхідні гроші на лікування воїнів, які знаходяться у важкому стані, а також тим, які перебувають у військових госпіталях.

«Один боєць у важкому стані в «неврології», другому бійцю здійснили трепанацію черепа, провели операцію і йде на покращення. Як першому так і другому потрібна фінансова підтримка, оскільки, у першого бійця лікування тягне величезні кошти, крім того він перебуває на особливому харчуванні. Одна пляшечка коштує дуже недешево, здається, близько 500 гривень, як нам озвучували. Другий боєць демобілізувався і потрапив в аварію. В нього двоє маленьких дітей і непрацююча дружина. Тобто, будемо дуже вдячні за допомогу хлопцям», – поділилася волонтер Самооборони Тернопільщини, письменниця, етнограф Лілія Мусіхіна.

Також волонтери мають контакти до воїнів, які перебувають на лікуванні у військових госпіталях і потребують фінансової допомоги, пише ternopil.te.ua.

Щоб допомогти бійцям, слід звернутися у штаб «Самооборони Майдану Тернопільщини» за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 1.

Тернопільським бійцям необхідні кошти на лікування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі