«МРІЯ Агрохолдинг» успішно проводить осінню посівну

В Агрохолдингу «МРІЯ» триває осіння посівна кампанія під урожай 2016 року. Озимий ріпак, а це 20,6 тис. га в Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Львівській та Рівненській областях, «МРІЯ» вже засіяла напередодні. Зараз активно сіють озиму пшеницю, загальна запланована площа якої по Компанії – близько 65 тис. га.

Паралельно в Агрохолдингу проводять збір ярих культур - соняшнику, сої, гречки, картоплі - та готують ґрунт до весни.

Операційний директор «МРІЇ» Віктор Кухарчук так коментує хід польових робіт: «Пшеницю сіємо за планом. Почали збирати ярі – особливо врожайністю порадував соняшник, вона вища за прогнозовану. Що ж до картоплі, то через посуху її врожайність нижча, ніж би нам хотілось, але цьогорічна ринкова ціна на картоплю висока, тому в мінусі «МРІЯ» точно не залишиться».

Щоб забезпечити успішну виробничу діяльність, агрохолдинг «МРІЯ» ще до початку жнив суттєво поповнив свій технічний парк технікою на загальну суму 1,5 млн. дол.  Зокрема, було придбано дискові борони, напівпричепи, та легковий автотранспорт. Підписані контракти з лізингодавцями на отримання нових тракторів і самохідних обприскувачів.

Окрім цього, до початку осінньої посівної кампанії та збору ярих культур Агрохолдинг закупив жатки соняшникові StrongHarvester, перенавантажувачі зерна BS-30, навантажувачі Manitou, бензовози та мікроавтобуси сумарною вартістю близько 1 млн. дол. та продовжує оновлювати свій технічний парк.

Агрохолдинг Мрія збір урожаю
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі