Невдовзі у Тернополі освятять новозбудований храм в мікрорайоні “Сонячний”

У неділю, 20 вересня, в Тернополі, освятять новозбудований храм Різдва Пресвятої Богородиці, що знаходиться в мікрорайоні “Сонячний”. Урочисту літургію об одинадцятій  очолить архієпископ та митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк. А настоятелем парафії буде отець Йосафат Савран.

Новозбудовану церкву Різдва Пресвятої Богородиці освятять у неділю, 20 вересня. Знаходиться храм на вулиці Головацького – мікрорайон “Сонячний”.

– Чим цікавий цей храм – тим, що зовнішньо нагадує архітектуру храму Святої Софії, який збудував Патріарх Йосиф Сліпий у Римі. Власне, він є збудований на його взір. Це дуже цікавий храм в архітектурному плані. Фактично дуже багато оздоб в цьому храмі внутрішнього, зовнішнього благоустрою вже зроблено. Це буде визначна подія для мешканців цього мікрорайону і для всіх вірних нашої церкви, – розповідає тв4 прес-секретар Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ отець Олег Харишин.

Урочиста Літургія, яку очолить Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк, розпочнеться в новозбудованому храмі Різдва Пресвятої Богородиці об 11 годині. Далі посвятять церкву і новий престол. А настоятелем парафії буде отець Йосафат Савран

– Запрошуємо всіх людей, які мають вільну хвилинку. Бо народження нового храму – це народження нового дому Божого для кожного вірного. Тобто, якщо людина має можливість прийти і почути це слово Боже, яке буде проповідуватися, так само і набратися тієї ласки. Бо Владика Василій через свою особливу молитву буде прикликати ласку Божу для нового храму. Я думаю, що це буде одна із форм благословення для тернополян і міста Тернополя, – каже отець Олег.

Освятять новозбудований храм напередодні величного свята Різдва Пресвятої Богородиці, яке християни відзначатимуть у понеділок, 21 вересня.

Тернопіль освячення храму
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі