• Головна
  • Голова Тернопільської облради зробив чергову дивну заяву
16:00, 21 вересня 2015 р.

Голова Тернопільської облради зробив чергову дивну заяву

Голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець, аби якогось лишатися фігурувати в інформаційному просторі і нагадувати широкому загалу про своє існування, час від часу продукує офіційні заяви.

Нерідко ці заяви відверто ні про що. Не стала винятком і чергове звернення Хомінця до політичних лідерів. Голова облради чомусь вирішив, що він є авторитетом у місцевих очільників різних партій, а тому не стримався, аби повчити їх, кого саме слід залучати у партійні списки.

При цьому в заяві Хомінець говорить про очевидні речі.

«Шановні партійці! Представники різних політичних сил області! Новий закон про місцеві вибори  надає право висування кандидатів у депутати до міських, районних та обласних рад лише політичним організаціям.

Закликаю Вас  залучати активних представників громадянського суспільства, громадських організацій, волонтерських об’єднань тощо як кандидатів у депутати від Ваших організацій  на місцеві вибори. Ці люди довели свою спроможність працювати на благо громади і, без сумніву, зроблять сильнішими, працездатнішими органи місцевого самоврядування Тернопільщини.

Революція Гідності сформувала дуже високі вимоги до влади – не тільки центральної, а й місцевої. І одна з таких вимог – її оновлення», – йдеться у зверненні Хомінця.

Хотілося б сподіватися, що громада справді зможе оновити владу і людям не доведеться читати подібні заяви-звернення до сонця із закликом, щоб воно сходило на Сході.

Та схоже, в списках буде чимало знайомих одіозних прізвищ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хомінець
Оголошення
live comments feed...