• Головна
  • На Тернопільщині жінці підсунули обрізані купюри ДНР і ЛНР
18:30, 21 вересня 2015 р.

На Тернопільщині жінці підсунули обрізані купюри ДНР і ЛНР

Мешканці міста Збараж терміново необхідно було обміняти долари на гривні. У найближчому обмінному пункті дівчині підсунули обрізані купюри ДНР і ЛНР.

Про це повідомляє БезТабу.

Цю ситуацію мешканка Збаража описала у групі "Політичний Збараж". У повідомленні вона писала:

"Ось така от історія вчора зі мною сталася ..
Потрібно було терміново поміняти бакси, найближчий обмінник, перерахувала - все зійшлося, побігла дальше. Епіцентр, каса, розраховуюся і касир мені каже: "дівчина, від куди у вас ці гроші, я у вас їх не прийму!" І тут виявляється що таких 50-ти гривневих купюр у мене ой як багато!! Всі банкноти обрізання з двох сторін!

Гроші ці з ДНР і ЛНР спочатку позначені синьою фарбою щоб втратити свою цінність, про такі купюри уже повідомляли Факти. У моєму випадку краю, забруднені фарбою, просто обрізали. І такий середньостатистичний ідіот як я, не помітить і навіть і не подумає, що з грошима щось не так. І жоден банк тобі такі гроші не обміняє і не прийме", - пише збаражчанка.

Жителька попереджає:

1) Не міняйте гроші в неперевірених обмінниках.
2) Завжди не тільки перераховуйте гроші, а й уважно на них дивіться.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #обрізані гривні
Оголошення
live comments feed...