Спортсмени планують відродити картинг у Тернополі

На оновленій картинговій трасі у Тернополі провели перший урок 19 вересня. Вихованці гуртка картингу, що діє в обласному центрі наукової-технічної творчості школярів та учнівської молоді з трасою, з технікою та приміщенням, де будуть займатися.

На цьому занятті зібралася збірна - діти від 9 до 14 років. Загалом на гурток картингу запрошують дітей віком від шести років.

- До 15 вересня ми формували групи, а тепер вже розпочалися заняття, які триватимуть в суботу та неділю з 12.00 , гурток також працює в понеділок та вівторок, - розповідає керівник гуртка картингу Юрій Петько. - Це перше ознайомче заняття. Я показав дітям, які є картинги і які вікові групи можуть на яких машинах можуть їздити.

Юрій Петько додає, що разом з президентом Федерації картингу в Тернопільській області та ще декількома людьми, яким цікавий цей вид спорту, хочуть відродити картинг у нашому місті. Адже Тернопіль колись славився картингом, пише Галичина спортивна.

- Ми раді, що набрали стільки дітей, є стимул до роботи, - адже з'явився траса і є де тренувати , - каже президент Федерації картингу в Тернопільській області Микола Чорний. - Ми хочемо, щоб діти тренувалися, адже цей вид спорту дуже цікавий.

До слова, Микола Чорний займається картингом з семи років і дуже хоче відродити цей вид спорту у Тернополі.

Тернопіль картинг спортсмени
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі