З Тернополя працівники ДАІ поїхали в зону АТО для забезпечення безпеки дорожнього руху

22 вересня 2015 року для несення служби по забезпеченню безпеки дорожнього рух на дорогах у зоні проведення антитерористичної операції виїхали 15 досвідчених працівників Державтоінспекції Тернопільщини. Правоохоронці виїхали щоб замінити в зоні АТО своїх колег, які вже місяць перебувають на Сході України. Провести працівників ДАІ прийшли їхні близькі, друзі та колеги.

Вже традиційно, священики Тернополя провели богослужіння, освятили службові автомобілі та працівників ДАІ, які нестимуть службу на сході країни. Кожному з них надали невеликі іконки та молитовники.

У своєму виступі, заступник начальника управління МВС України в Тернопільській області полковник міліції Василь Крайник зазначив, що завдання, які доведеться виконувати залежатимуть від оперативної обстановки по місці несення служби і до їх виконання необхідно докласти максимум зусиль, сил та вміння, при цьому берегти та підтримувати один одного. Дав останні настанови своїм підлеглим і побажав добросовісного несення служби у цей нелегкий для країни час та як найшвидшого повернення живими та здоровими на Тернопільську землю начальник управління ДАІ в області полковник міліції Андрій Матрифайло.

Тернопіль працівники ДАІ зона АТО забезпечення безпеки дорожнього руху
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі