Тернополян штрафуватимуть на 1300 грн. за спалюватння листя та сміття

Муніципальна поліція в Тернополі штрафуватиме жителів міста, які будуть спалювати сміття чи листя у приватному секторі. Про церозповів заступник начальника управління ЖКГ Олег Соколовський.

За його словами, в управління вже почали надходити відповідні скарги. Тернополяни скаржаться на те, що через дим від спалення немає чим дихати.

- Кожного року такі проблеми виникають переважно в приватному секторі. Постійно людей штрафуємо через це. Цього року ще поки штрафів не було, але муніципальна поліція вже отримала доручення. Відтак, спалювати сміття чи листя на присадибній ділянці не можна. Не знаю звідки це в українців вкоренилося. Як на полях палять, що потім падає врожайність, так і на присадибних ділянках. Деякі тернополяни навіть не зважають на те, що це дуже заважає іншим людям, адже це місто.В місті будь-яке спалення заборонено, - розповів ТВ Олег Соколовський

Окрім цього тернополян просять також долучатись до виявлення порушників і повідомляти про такі випадки у муніципальну поліцію.

Нагадаємо, що штраф за спалювання листя згідно "Правил благоустрою м. Тернопіль" для фізичних осіб - від 340 до 1300 гривень, для юридичних - від 800 до 1700 гривень.

Тернопіль спалювання сміття штраф
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі