У Тернополі планують створити клуби для винахідників

 Їхня мета, щоб учні бачили експерименти не один раз у рік, а мали нагоду проводити їх самостійно, досить часто і доступно. Ініціатори ідеї вважають, що завдяки «Клубу винахідників» збільшиться рівень розвитку у дітей саме в непростих науках, адже за хімією, біологією, фізикою наше майбутнє.

Ініціатива створення клубів для винахідників належить організаторам «Наукових пікніків» у Тернополі.

За словами Христини Присяжної, однієї з організаторів, клуби будуть невеличкими і функціонуватимуть весь рік, пише Тернопіль. У них вчителі зможуть проводити заняття для учнів з фізики, хімії, біології та інших наук: «Вчителі природничих наук зможуть домовлятися про якийсь певний день, наприклад, середу, коли іде одна школа, а інша школа – в п’ятницю. Замість якогось предмету, наприклад, фізики вони зможуть піти у цей клуб і там діти займатимуться на практиці».

Багато експериментів є доволі простими і цілком безпечними, тому їх зробити зможе кожен охочий.

«Ми бачимо, що світ прогресує і не стоїть на місці. Тому, ми мусимо в цьому плані якось рухатись і підтримувати! Тому, наша найбільша мрія, наша найбільша ідея – це створення аналогічного центру науки, на кшталт «Центру науки Коперника», який є у Польщі. У нас це не так швидко виходить як у Польщі, бо у них, практично, за рік це вийшло! У нас ця справа трішки довше триває, але ми маємо надію і працюємо у цьому руслі. Думаємо, що знайдемо однодумців і у нас теж буде настільки потужний, гарний центр саме для науковців і майбутніх науковців», – поділилася Христина Присяжна.

Тернопіль винахідники клуби
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі