• Головна
  • Коли у Тернополі відновить роботу тристоронній годинник
09:00, 24 вересня 2015 р.

Коли у Тернополі відновить роботу тристоронній годинник

У Тернополі зупинився тристоронній годинник, встановлений  на бул. Шевченка.

Сталося це внаслідок пожежі, яка трапилася 21 вересня неподалік від Української гімназії ім. І.Франка у центрі Тернополя, повідомляє.

Вогнем був пошкоджений кабель, що живить електроенергією фонтан  та тристоронній годинник, повідомляє tenews.te.ua. Як наслідок годинник наразі не працює.

Робота годинника буде налагоджена після того, як фахівці відновлять електропостачання до щитової КП “Тернопільводоканал”, від якої здійснювалося живлення годинника.

Нагадаємо, тристоронній годинник був  знищений під час воєнних дій навесні 1944 року. Точну копію історичного годинника, повна висота конструкції якого становить 6,45 метрів, відтворив майстер-годинникар Олексій Бурнаєв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#годинник
ТОП новини
"З 1 вересня зміниться тариф на світло, озвучено оновлені ціни": скільки українці платитимуть за кіловат у новому сезоні
З 1 вересня школярів очікують зміни: в Україні оновили правила навчання для учнів
"Тариф на світло зміниться з 1 вересня, українцям назвали оновлені ціни на електрику": скільки коштуватиме 1 кіловат
Пенсіонери втратять пільгу, їх змусять платити за транспорт вже у серпні: у літніх українців заберуть безкоштовний проїзд
Оголошення