На Тернопільщині люди вже вдруге за місяць перекривають трасу через земельний дерибан

Мешканці с. Острів вже вдруге за місяць перекривали трасу, протестуючи проти рішення сесії про виділення земельних ділянок. Наразі трасу звільнили, акція протесту продовжується під стінами сільради

Мешканці Острова, що у передмісті Тернополя, знову перекривали трасу.

Це вже друга акція протесту жителів села проти рішення сесії про виділення земельних ділянок. Нагадаємо, 10 вересня в с. Острів перекривали трасу, від чого утворився кілометровий затор.

  • Сьогодні в 15.00 ми знову розпочали акцію протесту і вийшли на дорогу, аби привернути увагу до нашої проблеми, - розповіла мешканка с. Острів п. Марія (прізвище просила не вказувати. Справжні дані є в ред.). – Минулого разу нам сільський голова пообіцяв, що скличе позачергову сесію сільради. Її скликали. Але вся подія перетворилась на фарс. Депутати на чолі з головою сільради просто  посміялись з нас.

Дійшло до того, що людям відповідали: мовляв, ми брали до уваги й те, хто платить за вивіз сміття. Якщо хтось не платить, то звідки гроші на те, щоб будуватись. А навіщо вам тоді земля? І, мовляв, ми дали ділянки тим, хто має гроші і буде починати будівництво,  скаржаться учасники акції протесту, пише 20хвилин.

  • Рішення сесії, як обіцяли, - не призупинили, як вони (депутати – прим. авт.) голосували – не зрозуміло, - скаржаться мешканці Острова. - І обзивали людей, і залякували та погрожували. То що це за безлад?

Наразі акція протесту продовжується. Щоправда, трасу вже звільнили. Натомість мешканці перейшли під стіни сільради. Там вимагають документ про призупинення рішення сільради про виділення земельних ділянок.

Позицію голови сільради і коментар міліції читайте згодом. 

Тернопільщина люди перекривають трасу дерибан землі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі