Сьогодні втретє спробують почати судити заступника тернопільського мера

25 вересня о 10 годині в приміщенні Тернопільського міськрайонного суду, можливо, нарешті відбудеться перше підготовче судове засідання у кримінальному провадженні стосовно Володимира Камінського. Адже попередні два рази засідання переносили.

Перше судове засідання не відбулось через відсутність представників сторони обвинувачення, друге – через хворобу судді Федора Берегуляка, пише Погляд.

Нагадаємо, Володимир Камінський був затриманий за підозрою в отриманні хабара у розмірі 217 тис. грн. Генеральною прокуратурою України спільно з співробітниками Міністерства внутрішніх справ України було викрито протиправну корупційну діяльність заступника Тернопільського міського голови, депутата Тернопільської облради Володимира Камінського.

Він, займаючи відповідальне становище, з метою незаконного особистого збагачення, зловживаючи своїм службовим становищем, систематично вимагав та одержував неправомірну вигоду за вирішення питань про надання у користування земельних ділянок на території міста Тернопіль.

Зокрема, у посадовця під час обшуку виявлено та вилучено частину грошових коштів у сумі 135 тис грн, які він вимагав та отримав від громадянина за надання у користування земельної ділянки.

Загалом заступник міського голови вимагав та отримав неправомірну вигоду на загальну суму 217 тис грн.

Тернопіль суд заступник мера
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі