Художники, які намалювали Надію Савченко при вході в парк, вирішили не зупинятися (фото)

Розвивати свій проект хочуть художники, які малюють на стінах міста сюжети, присвячені Революції гідності та ситуації в Україні загалом.

Учора вони завершили малюнок української льотчиці Надії Савченко, яка незаконно утримується в Росії. Зобразили жінку на колишній "дошці пошани" ліворуч від пам’ятника Степану Бандері при вході у парк Шевченка.

Портрет Надії Савченко малювали за ескізом одного з учасників об'єднання  Розмалюй своє місто Тернопіль! Павла Тимошенка.

Кожен, охочий допомогти чи подати свіжу ідею, може долучитись до цієї організації.

"Чекаємо ініціативних талановитих людей, готових вкласти частинку себе на благо нашого міста",  – пишуть учасники об’єднання у соцмережах.

Художники, які намалювали Надію Савченко при вході в парк, вирішили не зупинятися (фото) (фото) - фото 1 Художники, які намалювали Надію Савченко при вході в парк, вирішили не зупинятися (фото) (фото) - фото 1 Художники, які намалювали Надію Савченко при вході в парк, вирішили не зупинятися (фото) (фото) - фото 1 Художники, які намалювали Надію Савченко при вході в парк, вирішили не зупинятися (фото) (фото) - фото 1
Савченко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі