На Тернопільщині маршрутки не можуть розминутися на щойно відремонтованій дорозі

У Кременці люди скаржаться на ширину дорожнього покриття на вулиці Льотчиків Визволителів. Після «ремонту» та облаштування тротуарів дорога стала значно вужчою.

Так, зараз там бордюри не встановлюють на старе місце, а відвели їх на проїжджу частину. Крім того, з другої сторони додали ще бордюр, не враховуючи зупинки для автобуса. Вже зараз двом маршруткам, щоб розминутися потрібно зменшити до мінімуму швидкість, інакше є ймовірність ДТП.

Люди звернулися до голови РДА Сергія Сімчука, адже побоюються, що ця ділянка шляху є аварійно небезпечною. За словами кременчан, пожежна машина і «швидка» там би не розминулись.

Таким чином, була створена комісія, до складу якої увійшли  очільник міста, керівники ДАІ та Кременецького ДЕД, а також місцеві мешканці, пишуть Тернополяни.

- Ми вивчили документи. Дійсно є проблема із шириною дорожнього покриття та тротуарами, - каже Сергій Сімчук. – Тому міському голові було рекомендовано припинити всі роботи на ділянці біля фабрики "Ватин", а також терміново звернутися до проектанта із вимогою внести до зміни до проекту реконструкції дороги з метою розширення дорожнього полотна мінімум до 7,5 м та погодити це із підприємцями та діючими підприємствами для їх нормального функціонування.

Також Сергій Сімчук рекомендував вже на черговій сесії міської ради виділити кошти для повноцінного ремонту згаданого напрямку дороги по вул. Л. Визволителів.

Тернопільщина ремонт дороги маршрутка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі