У Тернополі тролейбус №1 почне їздити на ринок, маршрутка №1 взагалі не курсуватиме

У Тернополі презентували проект нової транспортної мережі. Відтак, зовсім скоро тролейбус №1 може курсувати з “Дружби” на ринок, з’явиться новий тролейбусний маршрут №4, а маршрутки №1 ліквідують, повідомляє Доба.

За словами начальника управління транспорту комунікацій та зв’язку Ігоря Мединського, планують, що тролейбус №1 тепер буде їхати з вулиці Карпенка, через вулиці Миру, Дружби, через дамбу і з поворотом на Живова. Потім тролейбус їхатиме через Острозького до технічного університету з поворотом на міст і далі по звичному маршруту.

Також з’явиться новий маршрут №4. Тролейбуси їхатимуть від ринку до залізничного вокзалу, по проспекту Злуки, повертатимуть на 15 квітня, їхатимуть через Збаразький поворот, Протасевича ікурсуватимуть по вулиці Довженка. Після Довженка тролейбус повертатиме на вулицю Лесі Українки, і через центр вертатиметься на ринок.

Інші тролейбуси курсуватимуть у звичному режимі.

Що ж до маршруток, то  перший маршрут відмінять, а на Чернівецьку планують пустити маршрутку №36.

- Перший автобусний маршрут буде повністю ліквідований, тому що він буде замінений тролейбусами. 1А теж ліквідують, бо він є ідентичним з тролейбусом 1А. 5 маршрут курсував до Березовиці, тепер їхатиме аж до Острова. На Чернівецьку може курсувати 36 маршрут, але потрібен дозвіл Державтоінспекції, – розповів Ігор Мединський.

До слова, як пояснили в управлінні, наразі це тільки ескізний проект. Його ще можуть доопрацювати зважаючи на звернення громадян. Після збору пропозицій і обстеження пасажирських потоків модернізовану транспортну мережу обговорять з тернополянами.

тролейбус
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі