Екологи в незаконному «нью-Межигір’ї» на Тернопільщині нарахували збитків на якихось 120 тисяч

Понад 5 років займався безчинством власник бази відпочинку «Аквамарин» на території Касперівського азповідника.

Самовільне захоплення землі, рубка дерев, самовільна забудова – все це тривало роками і звісно не порсто так контролюючі органи всього цього не помічали.

На жаль, наразі чомусь про покарання усіх чиновників, причетних до "непомічання", мову не ведуть.

Натомість прес-служба ОДА оприлюднила звіт Державної екологічної інспекції у Тернопільській області, працівники якої, як виявилося, ще з 2010 року виявлялиь ряд порушень природоохоронного законодавства в ході обстежень на території Касперівської сільської ради Заліщицького району в межах ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Касперівський». Серед основних виявлених порушень  є самовільне будівництво постійних і тимчасових споруд, складування будівельних матеріалів, незаконна рубка і пошкодження дерев.
За останнім оглядом місця події від 28.09.2015 року фахівцями Державної екологічної інспекції  нарахованого збитків, які завдані землям природно-заповідного фонду на суму 123 149 грн. Порушення з боку власника бази відпочинку «Аквамарин» здійснюється уже на протязі 5 років.
Матеріали перевірки направлено до правоохоронних органів для встановлення причетних до порушення та для притягнення до відповідальності згідно чинного законодавства.

екологи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі