У Тернополі рятувальники крали світло за допомогою магніта

Спеціальний магніт, який дозволяє споживати електроенергію без фіксації електролічильником, тернопільські рятівники вчепили на пристрій обліку. Таку махінацію обласні енергетики виявили після перевірки.

Неодимовий магніт примонтували на лічильнику аварійно-рятувального загону спеціального призначення УДСНС України в Тернопільській області. Про це повідомляє “20 хвилин“. Під час огляду оперативно-виїзна бригада ВАТ «Тернопільобленерго» встановила, що споживач вчинив дії, які призвели до зміни показів лічильника. Виявили втручання в роботу розрахункового обліку, простими словами – встановили магніт, який під впливом магнітного поля зупиняє роботу лічильника. Наразі в “Тернопільобленерго” визначають завдані збитки та вираховують суму штрафних санкцій. Вона, до речі, буде в десятки разів більшою від тої економії, яку отримали люди.

Енергетики наголошують, що про встановлення подібних пристроїв знають, завдяки можливості дистанційного контролю за мережами. Тому ті, хто має надію на магніт, тішитись ним будуть не довго, бо ж до них завітає комісія та задокументує порушення.

– Є спеціальні прилади для вимірювання струму по лінії елекропередавання 0,4 кВ, за допомогою яких заміряється навантаження на вводі конкретного об’єкта, – повідомляє прес-служба ВАТ. – Після чого визначається його фактична використовувана потужність. Отже, за допомогою такого приладу працівники товариства дистанційно можуть виявити є в тому або іншому будинку порушення чи ні.

Тернопіль магніт рятувальники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі