Більше 2 млн. гривень отримав Тернопіль на проведення місцевих виборів

Більше двох мільйонів гривень отримав Тернопіль із держбюджету на проведення місцевих виборів. Про це під час чергового засідання виконавчого комітету повідомила Вікторія Остапчук, заступник міського голови.

Отримало місто також субвенції на виплату зарплат освітянам і медикам. Загальна сума отриманих субвенцій становить більше 15-ти мільйонів. Під час виконкому прийняли рішення про внесення змін до міського бюджету, яке й розподіляє отримані кошти, пише зз.

– Відповідно до висновків комісії з питань бюджету та фінансів пропонується збільшити дохід міського бюджету на 15 мільйонів 837 тисяч 800 гривень, – зазначила Вікторія Остапчук. – В частині надходження субвенцій на заробітну плату в галузі освіти – 6 мільйонів 991 тисяч 800 гривень, на виплату зарплати працівникам медичної сфери – 4 мільйони 319 тисяч 600, на проведення місцевих виборів – 2 мільйони 26 тисяч 460 гривень, на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 2 мільйони 500 тисяч.

Відбувся також перерозподіл залишків коштів від завершення робіт по деяких галузях.

– Враховуючи завершення деяких робіт та перерозподіл коштів пропонується додатково спрямувати управлінню ЖКГ, благоустрою та екології 1 мільйон 430 тисяч на проведення капремонтів дворів, – додала Вікторія Остапчук. – Комунальному підприємству «Об’єднання парків і культури» спрямувати 166 тисяч гривень на облаштування спортивних майданчиків в парках «Топільче» і «Національного відродження» і 170 тисяч на освітлення спортивних майданчиків, які вже встановлені в цих парках, і які будуть встановлені. Управлінню освіти пропонується перерозподілити 1 мільйон 152 тисячі: 900 тисяч гривень на завершення ремонтних  робіт до кінця року у садочку №3 на вулиці Юності, 126,6 тисяч гривень – для капремонту приміщень у восьмій школі, 58,8 тисяч – для капремонту системи теплопостачання в Українській гімназії та 15 тисяч – на придбання комп’ютерного обладнання для Педагогічного ліцею.

Тернопіль місцеві вибори держбюджет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі