• Головна
  • На Тернопільщині працівникам соцуправлінь підвищать зарплати
18:00, 4 жовтня 2015 р.

На Тернопільщині працівникам соцуправлінь підвищать зарплати

Останнім часом навантаження на працівників управління соціального захисту суттєво зросло. У більшій мірі це пов’язано з запровадженням нового порядку призначення субсидій, реєстрацією переселених осіб та виплатою їм допомоги на оплату житлово-комунальних послуг. Зважаючи, що роботи у  працівників цієї сфери побільшало, уряд вирішив підвищити їм зарплату.

- Усі ці питання лягли на плечі працівників управлінь соціального захисту, однак заробітна плата у цій сфері традиційно залишається однією з найнижчих, - каже директор департаменту соціального захисту населення ТОДА Вадим Боярський. - У зв’язку з великим навантаженням на працівників, уряд прийняв зміни до бюджету на 2015 рік, якими передбачено виділення коштів на підвищення їм  плати. Ця сума становить 56 млн. грн. у межах України, однак що надійде в нашу область, поки не відомо.

Крім того, голова ТОДА Степан Барна запропонував врахувати зміни до постанов, які регламентують спеціальні надбавки працівникам цієї категорії, пише Номер один.

Зважаючи на те, що штату працівників соцуправлінь не достатньо для опрацювання заяв для призначення субсидій, до роботи залучаються спеціалісти інших підрозділів.

- Я особисто дав вказівку залучити до роботи усіх працівників соцуправлінь, які не мають максимального навантаження: «кадровиків», спеціалістів відділу праці та інших. Крім того, є розпорядження голови облдержадміністрації стосовно залучення до роботи працівників інших управлінь,- каже Вадим Боярський. – Також на громадські роботи ми залучаємо осіб, зареєстрованих у центрі зайнятості. Звичайно, вони не займаються безпосередньо призначенням субсидій, а працюють з документами, готують відповіді тощо.

Центри зайнятості використали на громадські роботи усі кошти, передбачені бюджетом. Тому на селекторній нараді управління соціального захисту населення області запропонувало збільшити фінансування на ці потреби. Наразі в область додатково перераховано 80 тис. грн. Це дасть змогу протягом жовтня-листопада залучити до роботи соцуправлінь додаткових працівників у кількості, заявленій структурами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #працівники соцуправлінь #зарплати
Оголошення
live comments feed...