• Головна
  • В Тернопільській обласній прокуратурі корупції кажуть «НІ»
16:25, 7 грудня 2011 р.

В Тернопільській обласній прокуратурі корупції кажуть «НІ»

Для запобігання вчинення корупційних правопорушень серед працівників прокуратури та інших протиправних проявів, у прокуратурі області введено посаду старшого помічника прокурора області з питань внутрішньої безпеки.

З метою своєчасного виявлення корупційних правопорушень, зловживань та ганебних вчинків, скоєних працівниками прокуратури, просимо повідомляти про вищевказані факти за телефонами:

25-09-51 – старший помічник прокурора Тернопільської області з питань внутрішньої безпеки

52-30-51 – начальник відділу роботи з кадрами прокуратури Тернопільської області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...