• Головна
  • У Тернополі вшанували пам’ять загиблих бійців Національної гвардії
16:00, 10 жовтня 2015 р.

У Тернополі вшанували пам’ять загиблих бійців Національної гвардії

Сьогодні, 10 жовтня, у Тернополі вшанували пам’ять чотирьох загиблих під час заворушень 31 серпня під Верховною Радою військовослужбовців Національної гвардії. Поминальна літургія відбулася о 14-00 на Театральному майдані, біля пам’ятника Незалежності.

Пом’янути нацгвардійців зібралися представники влади, обласної міліції, СБУ, рятувальники, бійці батальйону Нацгвардії Тернополя, священики, пересічні тернополяни.

- Основне завдання нацгвардійців — захищати громадян, охороняти їхній спокій, – зазначив командир батальйону Нацгвардії Тернополя Віктор Шершун. – Хлопці, які загинули під стінами Верховної ради, виконували свій конституційний обов’язок.

В пам’ять про тих, хто поклав своє життя на вівтар миру та спокою народу священики відслужили панахиду. Присутні поклали квіти та запалили свічки в пам’ять про нацгварідйців, які загинули при виконанні службових обов’язків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #пам’ять загиблих бійців Національної гвардії
ТОП новини
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Бронювання більше не гарантує захисту: повістки в Україні почали отримувати навіть ті, хто має відстрочку
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
Оголошення