Термоси

Для багатьох людей, ведучих здоровий спосіб життя і піклуються про здорове харчування, термоси - це знахідка. Також він є в арсеналі туристів, школярів, водіїв. Він дає можливість, перебуваючи в будь-якому місці і в будь-який зручний час перекусити тим, до чого звикли і що приготували самі. І що важливо, їжа буде свіжою і гарячою.
Про те, як шкідливий фастфуд, їжа в сухомятку і нерегулярно, все давно зрозуміли. Неправильне харчування призводить до різного роду, серйозних захворювань. Тому важливо вживати в основному домашню їжу, яку ми самі готуємо і можемо проконтролювати якість продуктів.

Термоси, фото-1

Важливий дуже своєчасний прийом їжі, але в наші дні, коли ритм життя надзвичайно насичений, не завжди вдається вчасно потрапити додому на вечерю чи обід. Як виходити з положення? Є вихід - це купити термоси в інтернет магазиніwww.bergner.org.ua. Завдяки їм можна не турбуватися про перебої з правильною їжею, взяти з собою улюблений гарячий напій або свежеприготовленную домашню їжу.

Як же термоси працюють і який вибрати?

Спочатку його основною функцією є підтримання температури, з якою продукт потрапив всередину, тобто якщо це був холодний сік або гарячий суп, то таким він повинен і залишатися. Це потрібна річ, яка стане в нагоді завжди. Це посудина не тільки для рідин, в нього можна поміщати перші та другі страви, лід і холодні десерти.

Термосы (фото) - фото 2
Термосы (фото) - фото 2

Принцип роботи:

Якщо ви вивчали в школі фізику, тоді принцип роботи колби вам буде зрозумілий. За основу винаходу взято принцип теплообміну речовин. Для того, щоб колба могла зберігати усередині себе тепло, її потрібно ізолювати, від зовнішніх охолоджуючих факторів. Для цього створюється вакуум - простір абсолютно порожнє від будь-яких речовин. А значить передавати тепло назовні нічим.

Види:

Для напоїв. Зовні довгастої форми, звужений до шийки, кришка виконує функцію чашки.
Для напоїв з Пневмонасоси. Для більш зручної експлуатації, без відкривання кришки, вбудований насос всередину, а збоку краник, з якого при натисканні ллється рідина.
Харчовий. Призначений для зберігання перших і других страв, холодних десертів і будь-якої їжі. Широке горлечко рівну діаметру термоса, для зручності у використанні.
Універсальний термос. За будовою аналогічний харчовому, тільки з вузьким горлечком для зручності при наливанні напоїв.
Термоси харчові з судочками. Це геніальний винахід - всередині термоса поміщається кілька судочками з їжею, які розташовані вертикально в ряд.
Термоси виготовляються із загартованого скла або нержавіючої сталі, більш практичні, звичайно ж сталеві, так як при транспортуванні скляну колбу можна розбити.

Особлива категорія - дитячі термоси.

Сумочка - термос. Це невелика сумочка, яка використовується для зберігання дитячих пляшечок з молоком і сумішами. Виготовлений із синтетичних матеріалів, з м'яким прошарком, яка і тримає тепло до двох годин.
Термос - контейнер. Такі термоси схожі на зашитий тканину склянку з кришечкою, в нього поміщають пляшечку з сумішшю і тривала прогулянка забезпечена. Зберігає тепло до трьох годин.
Термос - холодильник. Підтримує протягом доби низьку температуру, виглядає як жорстка сумка або контейнер. Призначений для транспортування дитячих швидкопсувних продуктів.
Принцип роботи дитячого термоса для пляшечок.

Це не герметична ємність з кришкою, зашита в термоізоляційний чохол, зручною для транспортування форми. Принцип роботи полягає в поганій теплопровідності пористого матеріалу. Поки суміш всередині, її температура не передається навколишньому середовищу.

Вибір великий, для будь-якого віку і цілей, а вибирати вже покупцеві, що найбільш підходить функціонально.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі