• Головна
  • На Тернопільщині лісник жорстоко розправився з собаками (відео)
21:00, 8 січня 2017 р.

На Тернопільщині лісник жорстоко розправився з собаками (відео)

Про це повідомляють активісти організації "Екомайдан Тернопіль".

До них звернулися жителі Бучача та волонтери ТОГО «Ноїв ковчег» з проханням допомогти розібратися у ситуації. Вони повідомили, що напередодні Нового року в одному із бучацьких лісів керівник Бучацького УТМР Василь Сеник розстріляв собак.

- Браконьєрство потрібно викорінювати, але ж собаки не винуваті в тому, що їхній господар знахабнілий браконьєр,- пишуть активісти та просять правоохоронців прокоментувати цей випадок та в разі виявлення порушень вжити заходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лісникрозстрілявсобак

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
"ТЦК йде по чоловіків у всі місця підряд, мобілізація не торкнеться лише цієї категорії": відстрочка, повістки, ВЛК і ЗСУ
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
Оголошення
live comments feed...