Засилля закордонних свят не всім до вподоби. Тим паче коли мова йде про доволі двозначне за сприйняттям свято Хелловіна.
Думки тернополян стосовно цього також розділилися: хтось віджартовується, хтось вбачає в ньому антихристиянські мотиви. Традиційно в соцмережах почалися суперечки напередодні свята.
"Тіхо тіхо...свято сала можна, свято бичачих яйок можна, свято ковбаси мона.. а шо кому злого зробив обрізаний гарбуз?" - жартує Роман Христинич.
"Я так і не зміг вияснити, чому окремі язичницькі обряди у церкві пройшли аппрувмент, а цей - ні", - коментує користувач Max Kravitz.
"А мені нравицця естетика хеллоуїну", - висловився Віктор Долішній, додавши кадр із мультфільма Тіма Бартона "Жах перед Різдвом".
"Тім Бартон всім подобається", - відповіла йому Катерина Попович.
"21 століття! ...Люди на Марс збираються , жити, а вас думка попів цікавить. Та бухайте кому за що в радість, і не заморочуйтесь думкою середньстатистичного плебсу. Будьте вище фольклору чи ти християнського, чи то будь якого і буде вам спокій..." - додає Анатолій Дракохруст.
"А чим відрізняється українська Маланка? " - цікавиться Валентина Григоришена.
" Тим що церква її не забороняє .. - відповідає їй Володимир Гладкий і додає. - Ще треба Санта Муерте святкувати.. який же зрив мізків буде. Дні мертвих вже є, хіба що в незвичному вигляді для мексиканців та американців, ще треба доповнити ..."
"В дитинстві ми вирізали з гарбуза такі страшилки і вставляли туди свічку. Це було у бабусиному селі і це все робила молодь. Моя бабуся з 1887 року народження розказувала, як вони це робили в своєму дитинстві. Правда я не знав що це було приурочено до свята Всіх Святих", - дописує Олег Фостяк.
А як ви ставитеся до цього свята?